Hegesztőrobot-kezelő hollandiai munkavégzésre

Kezdő dátum: azonnali munkakezdés

Munkakör:

Állásazonosító: 2058

Érdekli a lehetőség?

Jelentkezzen és lépjen kapcsolatba profi toborzóink egyikével.

Élvezi a munkáját, és szeretne több munkatapasztalatot szerezni modern berendezéseken olyan fejlett városokban, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen?

Hegesztőrobot-kezelőként felelős lesz a robot beállításáért, vezérléséért és működtetéséért, valamint a végtermékek ellenőrzéséért. Ha rendelkezik a hegesztőrobotok terén szerzett tapasztalattal, tudjon meg többet állásajánlatainkról és partnercégeinkről!

Elvárások:

  • Hegesztőrobotok kezelőjeként, beállítójaként vagy programozójaként szerzett munkatapasztalat
  • Az ABB robotokkal, illetve Valk vagy OTC gépeken szerzett tapasztalat előnyt jelenthet
  • Rendelkezésre állás Hollandiába való áttelepülés miatt
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • A német vagy holland nyelv ismerete előnyt jelenthet
  • B kategóriás vezetői engedély
Amit kínálunk Önnek:
  • Csapatunk támogatást és tanácsadást nyújt már a megfelelő munka kiválasztásától kezdve, majd segít Önnek az országba érkezésekor (szállás, regisztrációs papírok), illetve ezt követően az együttműködésünk teljes ideje alatt
  • Holland munkaszerződés, függetlenül attól, hogy milyen típusú munkát keres (ideiglenes vagy hollandiai fuvarozó)
  • Szállás (saját szoba, internetkapcsolat és közművek). Ha nincs szüksége az általunk biztosított szállásra, vagy ha úgy dönt, hogy időközben máshová költözik, akkor nettó 20 euró/munkanap lakhatási támogatást nyújtunk, legfeljebb 5 nap/hét időtartamra
  • A szállás és a munkahely közötti 10 km-es távolságot meghaladó minden egyes kilométer után 0,19 euró/km üzemanyag-költségtérítést biztosítunk
  • Ha nem használ saját autót, akkor bérelhetünk egyet Önnek
  • Ha a munkakör megköveteli a VCA-tanúsítvány meglétét, akkor segítünk Önnek a vizsga finanszírozásában
  • Heti bérkifizetés, minden csütörtökön a számlájára utalva
Nem számítunk fel jutalékot vagy belépési díjat.

Jelentkezzen MOST, és toborzóink egyike a lehető legrövidebb időn belül felveszi Önnel a kapcsolatot!

Budapesti iroda:

budapest@eastmen.eu
+36 1 808 8376

OSSZA MEG AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉGET

LEGFRISSEBB ÁLLÁSAJÁNLATOK

Kiváló munkalehetőségek különböző szektorokból, tapasztalt szakemberek részére. Mire vár még?

Termelési munkatárs (újrahasznosítási folyamat és gumi burkolólapok gyártása)
Szeretne olyan fejlett városokban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? A játszótereken, tetőfedésként, istállókban, edzőtermekben, lőtereken és egyéb célokra alkal..
Ügyfélkapcsolati munkatárs (Hollandia)
Szeretne egy olyan sikeres, a petrolkémiai ágazatban tevékenykedő holland vállalat ügyfélkapcsolati munkatársa lenni, amely komoly műszaki szakértelem birtokában világszerte biztosít ellenőrzési és te..
Nagy teljesítményű gépek szerelője
A nehéz gépi berendezések karbantartásának szakértője? Szeretne olyan fejlett városokban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Van egy nagyszerű lehetőségünk az Ön..
Építőmunkás (szerelő)
Nincs tériszonya, van azonban tapasztalata a fém megmunkálásában és a szerelésben, és készen áll Amszterdamba költözni? Jelentkezzen a munkára! Kohászokat keresünk egy olyan amszterdami fontos cég szá..
Raktári dolgozó (komissiózó)
Szeretne Hollandia olyan fejlett városaiban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Gyorsan tanul, és szeret szervezett módon dolgozni? Ez a munka tökéletes lehet az..
Raktári dolgozó (raktáros)
Szeretne Hollandia olyan fejlett városaiban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Szereti a csapatmunkát, és szereti a jól szervezett dolgokat? Raktári dolgozókat k..
Korona frissítés: megközelítés és védekezés cégek számára.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF