Recruiter / fejvadasz (Budapest)

Kezdő dátum: azonnali munkakezdés

Munkakör: Other

Állásazonosító: 76

Érdekli a lehetőség?

Jelentkezzen és lépjen kapcsolatba profi toborzóink egyikével.

A MUNKA LEÍRÁSA:

A munkaköröd fontos része a napi kapcsolattartás a magyar jelentkezőkkel. Elsősorban fémipari szakembereket toborzol ügyfeleinknek Hollandiába. Utrechti irodánkkal mindennap angol nyelven megvitatod az aktuális állásajánlatokat. Ezután azonnal meg is kezdheted a kiválasztás folyamatát. Folyamatosan fejlesztett szoftverünk segítségével regisztrálod és kiválasztod a jelentkezőket adatbázisunkban. Annak érdekében, hogy a legjobb jelölteket tudjuk holland megbízóink számára közvetíteni, folyamatosan keresed az álláshirdetési lehetőségeket, portálok, toborzási módszereket.

    • Álláshirdetések készítése és kezelése honlapunkon és különböző portálokon
    • A közösségi média használata, mint Facebook, Instagram, LinkedIn
    • Új toborzási ötletek keresése
    • A jelöltekkel legtöbbet telefonon vagy személyesen az irodánkban felveheted a kapcsolatot. Ha szükséges, teszteled a szakmai készségüket kérdésekkel. Amennyiben a jelentkező megfelel az elvárásoknak a holland út megszervezése kezdődik. A továbbiakban viszont már a Hollandiában lévö magyar és román nyelvű koordinátoraink támogatják a munkavállalót.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban, magyarul és angolul
    • Napi akár 20-30 telefonhívás kezdeményezése (outbound & inbound). Hideg hívások is!!
    • Imádsz dolgozni emberekkel
    • Van tehetséged és érzéked a kereskedelemhez; tudod, hogyan kell meggyözni valakit, hogy az Eastmennek dolgozzon
    • Vállalkozó szellemű, öntudatos, energikus, kitartó, hatékonyan rendszerező személy vagy
    • Az emberekkel való munkavégzésből erőt nyersz és mindig lehetőségekben gondolkodsz
    • Proaktív és teljesítményorientált vagy, képes vagy a fontos és a mellékes megkülönböztetésére
    • Stressztűrő képesség fontos, esetenként nagyon rövid idő alatt kell kiválasztani a megfelelő jelöltet.
    • Komolyan veszed a munkád

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi, fiatalos és lelkes csapatban dolgozhatsz
    • Kellemes, modern és dinamikus munkakörnyezet, sokféle fejlődési lehetőséggel
    • Munkádat szabadon szervezheted. Esetenként munkaidőn túl is tartani kell a kapcsolatot a jelentkezőkkel
    • Telefont, Chromebook laptopot és mindennapra meleg ebédet biztosítunk
    • Rövid tréning a munkafolyamatok megismerésére, részben Hollandiában (3 hónapos próbaidő után)
    • Alap havi fizetés (250000 Ft nettó) + havi bónusz, a mérhető eredményekkel összefüggésben. Havi jövedelmed korlátlanul magasabbra teheted.
    • Alap fizetésnövelés lehetőséges a 3 hónapos időszak után (azok számára, akik kiváló eredményeket mutatnak)
    • Irodai órák: 09:00 - 17:30 (30 perc ebédszünettel)

Felhívjuk figyelmed, hogy jelentkezésed követően, ha beilleszkedsz a csapatunkba, felhívunk Téged egy holland telefonszámról, hogy tovább vitassuk ezt a nagyszerű munkalehetőséget.

Köszönö! Jelentkezz most!

OSSZA MEG AZ ÁLLÁSLEHETŐSÉGET

LEGFRISSEBB ÁLLÁSAJÁNLATOK

Kiváló munkalehetőségek különböző szektorokból, tapasztalt szakemberek részére. Mire vár még?

Autóelektronikai műszerész
Autóelektronikai cikkek forgalmazójaként piacvezető holland cég, amely az ügyfeleinek beszerelési, karbantartási és műszaki segítség szolgáltatásokat is kínál, t keres a csapatába. Ha Hollandiában sze..
Összeszerelő
Rendelkezik fémmegmunkálási tapasztalattal, és szívesen dolgozna rangos hollandiai vállalatoknál, olyan fejlett városokban, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Gépalkatrész..
Nagy teljesítményű gépek szerelője
A nehéz gépi berendezések karbantartásának szakértője? Szeretne olyan fejlett városokban dolgozni, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Van egy nagyszerű lehetőségünk az Ön..
Tehergépjármű-vezetők - C kategóriás
Ön tapasztalt tehergépjármű vezető, és szeretne Hollandia nagyvárosaiban, például Amszterdamban, Utrechtben, Eindhovenben, Maastrichtban vagy Groningenben dolgozni? Olyan sikeres holland vállalatokkal..
CNC eszterga- / esztergagép-kezelő / programozó
Szeretne további szakmai fejlődést elérni, modern berendezésekkel, tiszta környezetben dolgozni Hollandia olyan fontos városaiban, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? CNC e..
CNC marógép-kezelő / programozó
Szeretne további szakmai fejlődést elérni, modern berendezésekkel, tiszta környezetben dolgozni Hollandia olyan fontos városaiban, mint Amszterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht vagy Groningen? Holla..
Korona frissítés: megközelítés és védekezés cégek számára.

PRIVACYBELEID

ALGEMENE VOORWAARDEN

088 144 4444

INFO@EASTMEN.NL

AANMELDEN VOOR DE NIEWSBRIEF